<<   Kurumsal Kimlik   >>

MODEL ALÜMİNYUM; Alüminyum korkuluk sistemleri ve cephe giydirme sistemlerinin imalat ve uygulama alanında faaliyet göstermektedir.

Konya firması olan MODEL Alüminyum, 2000 yılında başladığı alüminyum korkuluk sistemleri sektöründe, yılların da kattığı tecrübe ve heyecanla, siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız;

iş ve yaşam alanlarının alüminyum balkon ve merdiven korkulukları, cephe giydirme sistemleri, alüminyum doğrama kapı, ofis bölmeleri, alüminyum kapı ve pencereler gibi alüminyum yapı sistemleri alanında hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi;

Tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik;

Korkuluk ve cephe giydirme sistemleri uygulama işimizde kullandığımız malzemelerin kalitesi güven kaynağımız olmuştur. En önemli düsturumuz ise; zamanında ve söz verdiğimiz vakitte işe başlamak, taahhüt ettiğimiz zamanda da işimizi sorunsuzca teslim etmektir.

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle faaliyetimize devam ediyoruz.

konya cephe giydirme,alüminyum cephe giydirme,dış cephe giydirme,kompozit cephe kaplama,alüminyum giydirme cephe,alüminyum doğrama,dış cephe kaplaması,alüminyum cephe kaplamaları,dış cephe giydirme fiyatları,alüminyum cephe kaplama,dış cephe giydirme sistemleri,cephe giydirme,konya cephe giydirme,alüminyum cephe giydirme konya,alüminyum korkuluk konya,alüminyum balkon korkuluğu konya,alüminyum merdiven korkuluğu Konya,Konya alüminyum paslanmaz korkuluk,fransız balkon korkuluğu,merdiven korkuluk konya,konya alüminyum doğrama firmaları,